Завантажити ще

Дмитро Ярош повідомив, що став радником головнокомандувача ЗСУ

Дмитро Ярош повідомив, що став радником головнокомандувача ЗСУ
Фото: facebook.com/dyastrub

Колишній лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош став радником Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Про це Ярош повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Наказом генерал-лейтенанта Валерія Залужного призначено радником Головнокомандувача Збройних сил України. Дякую за довіру! Разом переможемо! Україна понад усе!" – написав Дмитро Ярош та опублікував фото посвідчення радника.

Дмитро Ярош у 2014-2015-х роках був лідером організації "Правий сектор", яка з'явилася під час Євромайдану. 2014-го був кандидатом у президенти і посів 11-е місце, цього ж року став позафракційним народним депутатом Верховної Ради VIII скликання. 2015-го за ініціативою Яроша було створено Українську добровольчу армію на базі 5-го та 8-го батальйонів Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». 30 вересня 2021 року Ярошу виповнилося 50 років.

Валерій Залужний став Головнокомандувачем ЗСУ у липні 2021 року. Він змінив на цій посаді Руслана Хомчака. З 2019 року до цього призначення Залужний командував військами Оперативного командування «Північ».

Фото: facebook.com/dyastrub

Фото: facebook.com/dyastrub

Новини по темі: Правий Сектор Дмитро Ярош