Завантажити ще

Єнін - про заяви Скорохід про Полякова: Версія про удушення не витримує критики, похорон не завадить розслідуванню

Єнін - про заяви Скорохід про Полякова: Версія про удушення не витримує критики, похорон не завадить розслідуванню
Фото: mvs.gov.ua

Версія про придушення народного депутата Антона Полякова не витримує критики. Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив перший заступник голови МВС Євген Єнін, коментуючи заяви колишньої коханої та колеги Полякова Ганни Скороход.

- Будь-які версії про удушення не витримують критики. Тому що ми маємо безперервне відео останніх хвилин життя пана Полякова з моменту порушення таксі ПДР та проведення реанімаційних заходів, - сказав Єнін.

Він нагадав, що за версією правоохоронців, слід на шиї Антона Полякова – від золотого ланцюжка.

Заступник міністра внутрішніх справ запевнив, що похорон нардепа не завадив проведенню слідчо-оперативних дій, оскільки перед цим узяли всі необхідні зразки.

- Усі необхідні зразки біологічних матеріалів: крові, внутрішніх органів, волосся, нігтьової тканини було взято. Це дозволило нам замовити експертизи та знайти баланс із гуманністю та задовольнити вимоги рідних про похорон тіла народного депутата, - повідомив Євген Єнін.

Заступник голови МВС зазначив, що метадон і димедрол, знайдені в крові Полякова, в офіційних аптеках не реалізовуються, тому поліція відпрацьовує версію про "вуличний характер цієї суміші". Наразі завдання слідства – з'ясувати обставини, за яких ці наркотичні та лікарські речовини потрапили до організму народного депутата.

Єнін повідомив, що Скороход після вчорашнього ефіру програми Хард з Влащенко та заяв про вбивство Полякова викликали на повторний допит. Він нагадав, що останні години парламентарій провів з людьми, один з яких вважався помічником Анни Скороход.

Євген Єнін анонсував, що поліція опублікує “чи не з хронометражем” останні години життя Антона Полякова.

Увечері 31 жовтня Анна Скороход уперше поспілкувався із журналістами після смерті Антона Полякова 8 жовтня. Нардеп зізналася, що була у стосунках із колегою. Вона заявила, що Полякова вбили, а борозна на шиї, яку вона "особисто бачила" - від ядухи. Скороход сказала, що "у якій би ситуації Антон не знаходився, він би ніколи не вдався до наркотиків". Похорон Полякова вже 11 жовтня також викликав у парламентаря підозри.