Завантажити ще

Анна Скороход: Антон Поляков був розлучений, так само як і я, ми хотіли одружитися

Анна Скороход: Антон Поляков був розлучений, так само як і я, ми хотіли одружитися
Фото: facebook.com/А.Скороход

Народні депутати Ганна Скороход та Антон Поляков на момент початку стосунків були розлучені. Про це Скороход заявила в ефірі програми Хард з Влащенком на телеканалі Україна 24.

- Був розлучений, як і я. Я можу вам дати рішення суду про розлучення... Ми були в розлученні, обидва, і нас нічого не пов'язувало з нашими колишніми сім'ями, - повідомила парламентарій.

Ганна Скороход надала програмі копію рішення Чернігівського районного суду, згідно з яким Поляков розлучився зі своєю дружиною Галиною 14 червня 2021 року. За словами Скорохода, вони з Поляковим були заручені і мали розписатися до дня народження Антона 11 листопада.

- Він дуже цього хотів, бо для нього це було велике свято. Тому я скоріше не просто друг, а кохана жінка, - сказала Ганна.

Скороход заявила, що не спілкується з рідними загиблого нардепа, оскільки вона "зустрічалася з Антоном, а не його родиною".

Скорохід запевнила, що Поляков не вживав наркотиків. Вона схиляється до того, що її коханого вбили з політичних причин.

Антона Полякова знайшли мертвим у таксі вночі 8 жовтня. У його крові знайшли алкоголь, метадон та димедрол. До того як сісти в машину, нардеп сидів у ресторані. Полякову було 33 роки, його поховали 11 жовтня у рідному Чернігові. На прощанні були як екс-дружина нардепа, так і Ганна Скороход.

На момент потрапляння до Верховної Ради Ганна Скороход та Антон Поляков були одружені. Вони стали першими нардепами, виключеними із фракції “Слуга народу”. Після цього парламентарі приєдналися до депутатської групи партії "За майбутнє".