Завантажити ще

У МВС прокоментували наявність помилок у списку санкцій РНБО

У МВС прокоментували наявність помилок у списку санкцій РНБО
Фото: кадр із відео

На даний момент немає підтвердження того, що помилки при внесенні осіб у списки санкцій РНБО були допущені навмисне. Про це перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін розповів в ефірі Hromadske.

- На сьогоднішній день у нас немає підтвердження навмисного характеру вказаних помилок. Водночас, зазначений процес триває. І час покаже. Коли ми докладно проаналізуємо склад цих списків санкцій, і якщо будуть виявлені особи, які не повинні перебувати в цьому списку, то МВС будуть внесені відповідні пропозиції за винятком зазначених осіб із списків санкцій. І так само у зворотний бік", - зазначив Єнін.

Він також пообіцяв, що у відомстві «обов'язково з'ясують, наскільки вона (помилка щодо Джамбулатова – ред.) була здійснена навмисне чи ненавмисне».

Раніше стало відомо, що Рустам Джамбулатов був внесений до списку санкцій з датою народження його молодшого брата, який зустрічався з народним депутатом Антоном Поляковим перед своєю смертю.

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що помилки у списках робили навмисно. За його словами, за подібні «прорахунки» корумповані правоохоронці пропонували від 100 до 300 тисяч доларів.

РНБО запровадила спеціальні санкції до осіб, які мають статус "злодій у законі", у травні поточного року. У жовтні секретар РНБО Олексій Данилов та голова МВС Денис Монастирський заявили, що 108 помилок у списку виправили, вони переважно стосувалися написання імен латиницею. Монастирський повідомив, що звільнено керівництво Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції.

Новини по темі: РНБО Санкції МВС