Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

Сергій Льовочкін може бути призначений в ТКГ замість Кравчука

Колишній глава Адміністрації президента Віктора Януковича Сергій Льовочкін може бути призначений головою української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) замість Леоніда Кравчука. Про це в Фейсбук написав політичний експерт Кирило Молчанов, посилаючись на свої джерела.

«Згідно інсайд на місце Кравчука, який проходить довгий курс реабілітації в Німеччині може бути призначений Сергій Льовочкін», - написав він.

Експерт підтримав дане призначення, зазначивши, що Льовочкін завжди показував майстерність переговорів і що він є договороспроможною стороною для росіян.

Інформацію про призначення Льовочкіна підтвердив також інший експерт Валентин Гайдай.

«Льовочкін, на відміну від того ж Медведчука, не сприймається як явно проросійський політик. А в переговорах це дуже важливо. Бажано не асоціюватися ні з Майданом, ні з Росією, ні з Заходом. Тому, поява Льовочкіна може надати нового імпульсу в переговорах по Донбасу », - зазначив він.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, котрий переніс операцію на серці, проходить зараз реабілітацію в Німеччині. Про це повідомив спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович, зазначивши, що ще невідомо, чи зможе Кравчук з'явитися на публіці до кінця року.

Як повідомлялося, в кінці червня поточного року перший президент України, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук переніс операцію на серці.