2 липня
Завантажити ще

Добкін попросив депутатів заборонити фестиваль Терехова

Добкін попросив депутатів заборонити фестиваль Терехова
Фото: facebook.com/dobkin.mihail

У прямому ефірі телешоу кандидат в мери попросив "вплинути на в.о. мера", щоб той не проводив масові заходи на стадіоні у розпал пандемії.

Михайло Добкін закликав народних депутатів вплинути на в.о. мера Харкова Ігоря Терехова, який планує провести в місті фестиваль. Відповідну заяву Добкін зробив у прямому ефірі на телеканалі "Україна 24".

За словами Добкіна, 23-24 жовтня у Харкові під егідою в.о. мера планують провести "грандіозний футбольний фестиваль на стадіоні "Металіст".

"Туди звозять за рознарядкою міського управління освіти вчителів, батьків, дітей старших класів для того, щоб показати, як народ радіє на святі людини, яку хочуть обрати. Ціна цього свята - мені навіть складно її уявити", - заявив він.

Раніше повідомлялося, що в одній з лікарень Харкова на гроші від виборчої кампанії Добкіна приступили до монтажу додаткової кисневої траси, що забезпечить 35-40 точок доступу до кисню для важких хворих COVID-19.

Як відомо, 21 вересня Добкін подав документи для участі у виборах мера Харкова. Наразі на пост мера Харкова претендують шість кандидатів.

Вибори мера Харкова заплановано на 31 жовтня 2021 року.