28 травня
Завантажити ще

Порошенко назвав українських захисників кращими синами України, а Тимошенко процитувала поему Тараса Шевченка

Порошенко назвав українських захисників кращими синами України, а Тимошенко процитувала поему Тараса Шевченка
Фото: glavred

В Україні 14 жовтня відзначають День захисників і захисниць, а також велике православне свято - Покрова Пресвятої Богородиці. З самого ранку ряд політиків і чиновників публікують в соціальних мережах пости з привітаннями для захисників, які відважно захищають нашу державу.

Володимир Зеленський

Одним з перших привітав українських військовослужбовців президент Володимир Зеленський. Глава держави опублікував у твіттері вітальний пост, в якому подякував захисникам і захисницям за сумлінне виконання військового, службового та громадянського обов'язку, за відвагу, героїзм і самопожертву.

- Україна - нездоланна, поки у неї є мужні захисники і захисниці. Вони захищають українські кордони на суші, в небі і на воді. Оберігають мир і спокій в містах та селах. Забезпечують економічну безпеку держави. Ви захищаєте Україну, а Покрова Пресвятої Богородиці нехай береже вас ! - написав Зеленський.

Фото: Твіттер Зеленського

Фото: Твіттер Зеленського

Петро Порошенко

П'ятий президент України і лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко назвав українських військовослужбовців кращими синами і дочками нашої держави. Також в своєму вітальному пості в фейсбуці нагадав приказку про "меч".

- Сьогодні захисники і захисниці України - сучасні герої, завдяки яким Україна є і буде. Вони - найкращі сини і дочки нашої держави, які захистили і захищають її від російської агресії. Сила, відвага, мужність і віра для них не порожні слова - з ними вони щодня стоять на варті нашої незалежності. Незалежності для наших дітей, онуків, прийдешніх поколінь. «Хто з мечем до нас прийде, той від меча і загине...». І від щита, яким стали для нас наші Збройні Сили, - зазначив Порошенко.

Фото: ФБ Порошенко

Фото: ФБ Порошенко

Юлія Тимошенко

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко процитувала видатного українського поета Тараса Шевченка про козаків і зазначила, що наші захисники і захисниці стали на захист нашої держави в складні часи.

- "Були колись козаками, але більше не будемо... Тієї слави козацької повік не забудем", - журився Тарас Шевченко майже двісті років тому... Він з жалем, смутком і великою історичною ностальгією писав поему «Тарасова ніч», і вже і сам не вірив, що цю славу військову, козацьку коли-небудь вдасться повернути... Слава Богу, що сьогодні ми можемо відповісти: будемо, Тарас! Тому що є вже в Україні і доблесть, і перемога. Є ті, хто відновив велику військову славу нації. Оскільки в біді, в важкий і тривожний час народилася сила, яка піднялася на захист рідної батьківщини. Кращі сини і дочки встали на захист України, і не дали їй загинути. Ця сила - наші воїни, наші солдати, наші захисники і захисниці, - пише Тимошенко в фейсбуці.

Як зазначила політик, українська армія і є найбільшим і цінним скарбом для нашої держави.

Денис Шмигаль

Приєднався до привітань і прем'єр-міністр Денис Шмигаль, подякувавши воїнам, які присвятили свої життя захисту України.

14 жовтня є символічною датою для українців. У цей день козаки відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці і просили захисту. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять і нескінченно дякуємо всім, хто присвятив життя обороні України. Нашим військовим, волонтерам і кожному, кому не байдужа доля держави. Українські захисники і захисниці сьогодні уособлюють героїзм і відвагу наших воїнів багатьох поколінь. Всіх, хто впродовж століть відстоював державність і боровся за незалежність. Спасибі і бажаємо міцного здоров'я, добра і мирного неба, - написав глава Кабміну.

Фото: ФБ Шмигаль

Фото: ФБ Шмигаль

Денис Монастирський

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський привітав захисників і захисниць, а також висловив упевненість, що спільними зусиллями Україну вдасться зробити сильною і безпечною. - Вітаю всіх з Днем захисників і захисниць України! Це свято уособлює самовідданість, мужність, героїзм і відвагу! Це свято героїв! Моя глибока вдячність кожному, хто присвятив своє життя захисту Батьківщини. Я впевнений, що завдяки нашим спільним зусиллям держава стане сильною і безпечною. Разом ми обов'язково переможемо !, - написав глава МВС.

Андрій Єрмак

Глава Офісу президента Андрій Єрмак нагадав, що українські військовослужбовці вже восьмий рік захищають нашу країну на передовій, відстоюючи незалежність нашої держави. - Восьмий рік поспіль наші військовослужбовці захищають країну, відстоюючи не тільки європейський цивілізаційний вибір, а й саме право на існування України як незалежної держави. Ми пишаємося своїм військом і віддаємо заслужену шану людям, які присвятили життя нелегкій військовій службі і з гідністю виконують важливі і складні завдання із захисту держави. Україна нескінченно вдячна всім вам за це, - написав Єрмак.

Олексій Гончаренко

Народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко назвав воїнів супергероями, завдяки яким Україна встояла перед країною-агресором в 2014 році. - Завдяки вам Україна встояла, коли на Донбасі почалася війна. Агресор не знав, з ким має справу. Ви - супергерої, які в потрібний момент не побоялися орди. Завдяки вам ми встояли на ногах і можемо будувати державу, щоб удома вас чекала сучасна і європейська Україна. Ми в одвічному боргу перед вами. Якби Сагайдачний знав, як його нащадки насипають ворогові - впевнений, він би пишався. Козацька слава буде жити вічно, - написав він у фейсбуці.

Фото: ФБ Гончаренко

Фото: ФБ Гончаренко