23 травня
Завантажити ще

Зеленський поклав квіти в Києві та поїхав святкувати День захисників України на Хортицю

Зеленський поклав квіти в Києві та поїхав святкувати День захисників України на Хортицю
Фото: президент.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський вранці 14 жовтня поклав квіти в Києві в пам'ять про полеглих захисників України. Про це повідомляє телеграм-канал Pavlovsky News.

Церемонія покладання квітів за участю Володимира Зеленського пройшла біля Стіни пам'яті полеглих поруч із Михайлівським Золотоверхим монастирем та супроводжувалася заходами безпеки - площа й підходи до неї були перекриті.

З траурної церемонії Зеленський поїхав о 9:50 і попрямував до Запоріжжя. У День захисників і захисниць президент відвідає Хортицю. У прес-службі місцевої облдержадміністрації відзначили, що Зеленський на Хортиці візьме участь у церемонії складання присяги ліцеїстами запорізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Захисник" та вручення бойових прапорів. Спілкування з пресою у Зеленського не передбачено.

Володимир Зеленський приїжджав на Хортицю у серпні 2021-го, перед самим Днем Незалежності. На згадку про Хортицю президентові подарували підкову на щастя і розрубали огірок на руці. Зеленський побував у церкві Покрови Пресвятої Богородиці, що на території заповідника, і поспілкувався з відвідувачами Січі.