Завантажити ще

Україна затроліла Росію в твіттері складним завданням з "Гри в кальмара"

Україна затроліла Росію в твіттері складним завданням з
Фото: Instagram \Netflixkr

Україна на офіційному акаунті в твіттері придумала новий спосіб потроліти Росію. Наша країна запропонувала РФ зіграти в гру на виживання, "видавши" завдання з популярного південнокорейського серіалу від Netflix " Гра в кальмара ".

За сюжетом, учасники гри на виживання наосліп вибирають фігури, не знаючи, що їх чекає далі. Пізніше героям видають пластину-льодяник, з якої голкою потрібно "вирізати" обрану фігуру. Якщо учасники ламають заготовень або не встигають закінчити фігуру, їх вбивають.

Челендж з вирізанням фігур зараз набирає популярність в соціальних мережах, але з канонічними картинками, які використовувалися в серіалі: трикутник, коло, зірка і парасолька. В Україні нафантазували, що Росії випав би український герб - тризуб, досить складний у виконанні.

Росіяни поки не придумали, як парирувати виклик, кинутий українцями.

Це не перший раз, коли офіційний твіттер-акаунт України троліть Росію. Раніше наша країна порівняла РФ з "токсичним колишнім".

ДОВІДКА

« Гра в кальмара » - південнокорейський серіал в жанрі виживання. Світова прем'єра відбулася 17 вересня на Netflix. Серіал зайняв перше місце в рейтингу платформи в 90 країнах, і вже зараз визнаний найуспішнішим проектом Netflix, а продажи білих кед Vans, які носять герої, наприклад, виросли в 780 разів.

Головний герой серіалу Сон Кі-Хун по вуха в боргах перед місцевою мафією. Віддавати йому нічим, бандити вже загрожують його продати на органи, до того ж хворіє мати, у дочки день народження. Гроші Сон Кі-Хун вважає за краще не заробляти, а грає на кінних перегонах - і, звичайно, в основному програє.

Одного разу йому попадається незнайомець і пропонує зіграти на гроші. Від відчаю чоловік погоджується і виявляється на таємній базі якогось занедбаного острова. Крім нього там ще чоловік 455 - всі різні: від юної біженки з Північної Кореї, божевільного старого до ігромана і шахрая. Об'єднує їх лише одне: їм усім потрібні гроші, і вони зважилися зіграти.

Умови досить прості: всі грають в дитячі ігри, на кону великий куш. Одне «але» - той, хто програє - вмирає. Хто відмовляється грати - теж. А глядачеві тільки і залишається, що гадати, хто з героїв помре наступним.