Завантажити ще

Буймістер просить «слуг» виключити з фракції Третьякову

Буймістер просить «слуг» виключити з фракції Третьякову
Фото: facebook.com/Buimister.public

Парламентарій Людмила Буймістер звернулася до керівництва партії і фракції «Слуга народу» з проханням виключити Третьякову з лав партії та фракції.

"Якби таке сталося в інших цивілізованих країнах, такий політик негайно склав би представницький мандат та озвучив публічне вибачення. Але, як бачимо, такого рівня моральності та політичної культури від пані Третьякової не доводиться очікувати.... Вимагаю від вищого керівництва депутатської фракції і партії «Слуга народу» вжити невідкладних заходів та негайно винести на порядок денний найближчого засідання фракції і з'їзду питання про виключення пані Третьякової з депутатської фракції і партії «Слуга народу», - сказано в зверненні Людмили Буймістер.

Пікантність цього прохання в тому, що виключити з фракції Третьякову попросила депутатка, яку саму хочуть виключити з фракції «Слуги народу». Ще 4 жовтня заступник голови фракції «Слуги народу» Олександр Корнієнко заявляв, що на найближчому засіданні фракції  обговорюватимуть питання про виключення Буймістер.

- Наразі на порядку денному одна кандидатура (на виключення з фракції. - Прим. авт.). Це депутатка, яка не голосувала за закон про олігархів, точніше, голосувала червоною. Ця червона кнопка є червоною лінією для нас. Це Людмила Буймістер, мажорітарніця по Києву. Але я думаю, що це питання потрібно ставити на порядок денний, - заявляв Корнієнко. Найближче засідання фракції заплановано на 18 жовтня.

Що стосується покарання для Галини Третьякової, то були й інші ініціативи. До Регламентного комітету Верховної Ради подано два звернення. Перше підписали лідери всіх депутатських фракцій та груп, і в ньому сказано про те, що Третьякову необхідно покарати у вигляді відсторонення від участі у п'яти пленарних засіданнях. Друге звернення підписали лідери всіх депутатських фракцій та груп окрім «Слуги народу». У ньому озвучено прохання про усунення Галини Третьякової з посту глави комітету Верховної Ради з питань соціальної політики.

8 жовтня стало відомо про смерть народного депутата Антона Полякова. Обговорюючи цю новину в партійному чаті, Галина Третьякова написала: «На одного ворога менше - і добре».