Завантажити ще

Що відомо про хворобу, яка могла стати причиною смерті нардепа Полякова

Що відомо про хворобу, яка могла стати причиною смерті нардепа Полякова
Фото: facebook.com/polyakov.206

- Гостра коронарна недостатність - це, іншими словами, інфаркт міокарда, - говорить кардіолог Людмила Васильєва. - І людина може і не знати про своїх серцево-судинних проблемах, у інфаркту може не бути провісників. Гостра коронарна недостатність виникає в результаті перекриття судини тромбом, і наслідки залежать від розміру судини. Якщо перекривається маленький - людина може навіть не помітити, якщо великий - можливий летальний результат. Коронарна смерть настає в результаті припинення ефективної роботи серця.

Кардіологи констатують, що хвороби системи кровообігу, на жаль, молодіють, у віці до 45 років інфаркт міокарда зустрічається частіше у чоловіків, ніж у жінок. І якщо в літньому віці гострого коронарного події передує клінічна картина стенокардії, то у молодих пацієнтів це найчастіше дебют ішемічної хвороби серця. А саме вона в переважній більшості випадків стає причиною гострої коронарної смерті.

Серед факторів ризику лікарі виділяють гіпертонічну хворобу, цукровий діабет, високий рівень холестерину, спадковість. Спровокувати спазм судинної стінки може масований викид адреналіну в результаті стресової ситуації.

Антона Полякова мертвим вночі 8 жовтня знайшли патрульні на задньому сидінні таксі.