Завантажити ще

Генпрокуратура: причиною смерті Антона Полякова стала гостра коронарна недостатність

Генпрокуратура: причиною смерті Антона Полякова стала гостра коронарна недостатність
Фото: facebook.com/anton.polyakov.98

Патологоанатоми вже провели розтин тіла народного депутата Антона Полякова. За їхніми висновками, смерть політика настала в результаті гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби сердця. Як повідомили в пресслужбі міської прокуратури Києва, слідство чекає результатів інших судово-медичних досліджень.

Процесуальне керівництво з кримінального виробництва, розпочатого за фактом смерті нардепа, триває.

Поліцейські виявили політика в несвідомому стані на задньому сидінні автомобіля таксі, зупиненого за порушення ПДР.  За словами водія таксі, за кілька хвилин до цього пасажир сів у його машину біля зупинки громадського транспорту в Дніпровському районі, після чого останньому стало погано. і у нього почалася нудота.

Патрульні викликали швидку допомогу, однак проведені лікарями реанімаційні заходи результату не дали, пасажир помер. Пізніше стало відомо, що померлий - Антон Поляков. Автомобіль таксі оглянутий і вилучений, водій допитується слідчими.

СПРАВКА

Гостра коронарна недостатність (ГКН) - це порушення роботи серцево-судинної системи, при якому серцевий м'яз через порушення кровопостачання не отримує достатньої кількості кисню. Цей стан викликаний порушенням кровотоку у вінцевих (коронарних) артеріях.