Завантажити ще

Разумков: Не бачу партій, до яких я міг би приєднатися

Разумков: Не бачу партій, до яких я міг би приєднатися
Фото: facebook.com/verkhovna.rada.ukraine

Дмитро Разумков не має наміру приєднуватися до жодної з існуючих в Україні політичних сил. Про це він сказав в першому після відставки інтерв'ю, яке дав BBC News Україна.

- Якщо говорити про ідеї, які я сповідую, то сьогодні я не бачу партій, до яких я міг би приєднатися. Скажімо так - я не планую приєднатися до будь-якої з політичних сил, - повідомив вже колишній глава Верховної Ради.

На питання про теоретичний союз з Гройсманом, Яценюком, Аваковим або Кличко, Разумков сказав, що у нього хороші відносини з Володимиром Гройсманом, але політичних проектів з ним він не будує.

- Я буду збирати людей, які дотримуються тих принципів, які були в 2019 році. Найчастіше саме таким магнітом є партія, - повідомив Разумков.

На його думку, приєднатися до неї зможуть не тільки "слуги народу". Разумков вважає, що партію можна будувати і без великих грошей.

- Серед проектів, де я брав участь, - партія "Сильна Україна". Так, там збирався місцевий бізнес, без цього не можуть працювати офіси партії. Але одне питання, коли це олігархічні гроші, і інше - гроші людей, які допомагають на місцях, - сказав екс-спікер Ради.

Дмитро Разумков погодився з тим, що відтепер його можна назвати опозиційним членом парламенту. За його словами, зараз він буде займати більш чітку та однозначну позицію.

Верховна Рада 7 жовтня проголосувала за відставку Дмитра Разумкова з поста спікера парламенту. Її ініціював керівництво "Слуги народу". На парламентських виборах-2019 Разумков був першим номером у списку партії "СН". Ставши спікером, Дмитро Разумков вийшов з фракції, тому тепер буде позафракційним депутатом.

Новини по темі: Дмитро Разумков