22 вересня
Завантажити ще

Разумков після відставки пожартував про свої президентські амбіції: Сьогодні Рада прибрала запобіжник

Разумков після відставки пожартував про свої президентські амбіції: Сьогодні Рада прибрала запобіжник
Фото: Олена ГАЛАДЖІЙ.

Екс-спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков на брифінгу 7 жовтня після своєї відставки віджартувався на питання про свої президентські амбіції, але віджартувався з натяком.

- З посади голови Верховної Ради ніхто не ставав президентом України. Сьогодні Рада прибрала цей запобіжник, - іронічно повідомив пресі Разумков і розповів про плани на майбутнє.

Екс-спікер будуватиме команду як в парламенті, так і поза ним. На пенсію він не збирається, оскільки здоров'я дозволяє працювати.

З приводу можливої втрати депутатського мандату Дмитро Разумков ще раз зазначив, що це буде поза законом.

Раніше, ще будучи спікером, депутат заявляв, що не буде протидіяти свому відкликанню з посади голови ВР, хоча й ця процедура відбувається, на його думку, не за регламентом і законом. Але якщо "Слуга народу" спробує позбавити його мандату, то Разумков піде до суду.

7 жовтня Верховна Рада України проголосувала за відкликання Дмитра Разумкова з посади голови парламенту. За це рішення проголосували 284 депутати (215 з них представляли "Слугу народу", яка і була ініціатором відставки, зібравши за початок процедури відкликання 175 голосів на засіданні фракції в Трускавці).