Завантажити ще

Анастасія Топольська про діджея Арахамію: Головне, що йому самому подобається

Анастасія Топольська про діджея Арахамію: Головне, що йому самому подобається
Фото: ФБ Девід Браун

1 жовтня народні обранці з фракції «Слуга народу» зберуться в Трускавці. А 2 жовтня до них повинен приєднатися президент України Володимир Зеленський. Але цей день примітний ще й тим, що о 21.30 розпочнеться церемонія нагородження кращих депутатів. А після - dj-сет від голови фракції СН Давида Арахамії.

Виступить нардеп під ім'ям DJ David Braun. Це вже не перший його виступ перед однопартійцями. У серпні цього року DJ David Braun вже видав dj-сет на з'їзді молодіжки «слуг», який проходив в Скадовську Херсонської області.

Тоді він порадував публіку як сучасними треками, так і хітами, які вже встигли стати класикою.

Потрібні авторські ремікси

«КП в Україні» поспілкувалася з найкращими діджеями країни, щоб вони оцінили навички DJ David Braun і дали свої професійні поради, щоб нардеп в Трускавці не вдарив обличчям у бруд.

І в першу чергу, звичайно ж, звернулися до дружини Сергія Лещенка Анастасії Топольської, відомої в світі діджеїнгу як NASTIA. Однак вона оцінювати навички DJ David Braun не захотіла. Може, заздрить його талантам? Відзначила лише, головне, що самому Давиду Арахамії подобається. Нехай пропрацює бекстейдж, як італійський музикант Марко Карола, і все буде клас.

Реміксмейкер і саундпродюсер DJ Konstantin Ozeroff радить DJ David Braun додавати в мікс авторські ремікси або власні треки, адже в сучасному світі для діджея це як візитна картка.

Також хочу привітати Давида з успішним дебютом. Судячи з тих відео, що я подивився, він навіть брав мікрофон і додавав драйву ще і як МС. Можна сказати, що це був DMC David Braun! Компіляція (підбір треків) складалася з відомих хітів, але в сучасних реміксах, що надавало ще більше енергії та позитиву на танцполі. Можна сміливо сказати: діджей прокачав на всі сто,

каже DJ Konstantin Ozeroff.

Взаємодія з публікою

А ось DJ Azotti зазначає: за існуючими у вільному доступі кадрам складно судити про техніку діджеїнгу DJ David Braun. Щоб зрозуміти краще, потрібно слухати і дивитися наживо або хоча б мати запис лайву.

- Але за відеокомпіляцією бачу відмінну роботу з публікою, це, звичайно, великий плюс. В роботі діджея це один з найголовніших пріоритетів, - говорить DJ Azotti. - А ось в якихось порадах не бачу сенсу. Це мистецтво виключно індивідуальне. Чим і відрізняються артисти-діджеї. Під час виступу в першу чергу треба просто бути собою.

За його словами, діджеїнг чимось схожий на їзду на велосипеді або плавання. Варто навчитися - і це потім з тобою на все життя. Але ось саму майстерність потрібно вдосконалювати.

- Практика, виступи час від часу. Можливо, якісь фішки або контролери підключати, підігравати лайвом на синтезаторі. Потрібно бути цікавим і вміти заманити публіку, - продовжує DJ Azotti.

Наприклад, ефективним прийомом для установки і підтримки зв'язку з аудиторією в діджеїнгу є зоровий контакт. За словами DJ Azotti, потрібно бути впевненим, але і не перебільшувати з увагою. Діяти дозовано, щоб глядач-слухач на денсполі міг зловити твій погляд.

А ось з треками все гранично індивідуально. Головне в цій справі - сам діджей.

- Що кому подобається - тут, на жаль, ніхто не знає. В голову до кожного не залізеш і не запитаєш. Але діджей повинен бути тим, хто задає ритм і тренд на денсполі. Ти ставиш моду на те, що буде подобатися людям після твого виступу, - уклав DJ Azotti.

ДО РЕЧІ

Ім'я користувача David Braun Давид Арахамія використовує і в фейсбуці. Цей нікнейм він застосовував ще до політики, за часів своєї роботи в сфері бізнесу. Зроблено це було для зручності при співпраці з міжнародними партнерами. Так як ім'я Девід Браун більш звичне для європейців і американців, ніж Давид Арахамія.