1 жовтня
Завантажити ще

Відставка Разумкова, дубль два: Арахамія заново попросив у Ради видати підписні листи

Відставка Разумкова, дубль два: Арахамія заново попросив у Ради видати підписні листи
Фото: УНІАН.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повторно звернувся до апарату Верховної Ради із заявою про видачу підписних листів за відставку спікера Дмитра Разумкова. Тепер вона оформлена від імені самого депутата, а не від імені фракції. Про це 30 вересня на своїй сторінці в фейсбуці повідомила прессекретар Разумкова Ольга Туній.

- Або фракція "Слуга народу" змінила свою позицію, або голова фракції Давид Арахамія не дуже добре розбирається в парламентських процедурах. Схоже, одного звернення від фракції щодо підписних листів про відкликання голови парламенту з посади було мало. Надійшло друге звернення - від народного депутата України Давида Арахамії, - зазначила вона.

Туній запевнила, що відповідно до заяви Арахамії процедура запускається другий раз, і новий комплект підписних листів буде видано невідкладно.

Перша заява Давида Арахамії про видачу підписних листів за відставку спікера надійшла до парламенту 30 вересня, про що в соцмережах повідомив сам Разумков. Прессекретар фракції «Слуга народу» Юлія Палійчук уточнила, що рішення про збір підписів за відставку Разумкова - не воля "СН", а ініціатива одного депутата (хоч він і є главою фракції, - прим.авт.). У свою чергу прессекретар спікера парламенту Ольга Туній уточнила, що Арахамія звернувся до Разумкова саме як глава фракції, а не просто народний депутат.

За даними Pavlovsky News, в "Слуга народу" розгорівся скандал, так як ряд депутатів, чиєї думки ніхто не питав, виявилися обурені заявою Арахамії від імені фракції - ймовірно, тому він був змушений подати її від свого імені.

Експерти вважають, що момент для отримання підписних листів за відставку Разумкова (для винесення питання в зал потрібно 150 підписів, за власне відставку - 226 голосів під час голосування) обраний не випадково: в Трускавці "під наглядом президента" процес збору підписів піде жвавіше і дасть кращі результати.