15 липня
Завантажити ще

"Слугам народу" розіслали дресc-код для гала-концерту в Трускавці з танцями під діджея Арахамію

Фото: FB \Давид Арахамія

Партійний захід "Слуги народу" в Трускавці увінчає діджей-сет від глави фракції - Давида Арахамії. У той же час для гала-концерту, в рамках якого депутат стане за діджейський пульт, депутатам запропоновано досить консервативний дрес-код. Учасникам з'їзду розіслали відповідні повідомлення. Про це 28 вересня повідомляє телеграм-канал Pavlovsky News.

- Просимо вас звернути увагу на бажаний дрес-код для гала-концерту, який відбудеться 02.10.2021 о 21:30.
Cocktail/Сocktail Attire. Чоловіки можуть замінити фрак або смокінг вже на класичний чорний або максимально темний костюм разом з краваткою чи без неї, також зовнішній вигляд доповнять чорні класичні туфлі. Жінкам ідеально підійдуть коктейльні сукні до колін або навіть трохи вище коліна, також можна надіти брючний костюм або топ з спідницею. На ноги - туфлі на високій шпильці або босоніжки, - рекомендують "слугам народу".

Дрес-код - не "об'язаловка", а рекомендація, але оскільки в службових характеристиках ряду "слуг народу" і потенційних депутатів згадується формулювання "теоретично слухняний", можна не сумніватися - до рекомендацій прислухаються.

Втім, тусити під Арахамію (він же DJ Braun), мабуть, залишаться далеко не всі. Депутат Олександр Качура розповів "КП" в Україні", що частина парламентаріїв обмежиться робочою програмою і роз'їдеться.

- Всі технічні моменти - до секретаріату. Мені прийшла програма. Там 1 жовтня в 15.00 - розширена нарада з президентом. Далі робота по секціях (розбір по комітетах). 2 жовтня - спілкуємося з депутатами, членами КМУ. І у багатьох ввечері вже квитки назад. На 3 жовтня залишаться одиниці, - вважає Качура.

Раніше в "Слузі народу" повідомили, що, на відміну від перших "зборів" фракції в Трускавці у 2019-му, це буде не навчальний інтенсив, а робоча нарада з президентом та іншими гілками влади. Серед важливих подій - двогодинна зустріч з президентом Володимиром Зеленським, яка має відбутися в суботу ввечері, проте поки немає точного часу її проведення. А також «силовий блок», куди поспілкуватися з монобольшістю запрошені глави СБУ, НАБУ, НАЗК, Генпрокуратури і ДБР. Також очікується лекція Тимофія Милованова, робота в підгрупах, підведення підсумків і нагородження найпродуктивніших за підсумками парламентського сезону депутатів.