Завантажити ще

ЗМІ: Загострення криміногенної обстановки стало наслідком звільнення Авакова і ослаблення МВС

ЗМІ: Загострення криміногенної обстановки стало наслідком звільнення Авакова і ослаблення МВС
Фото: facebook.com/arsen.avakov.1

Загострення ситуації з внутрішньою безпекою і потенційна загроза перевороту стали наслідком узурпації влади чинним режимом - звільненням Арсена Авакова і свідомого ослаблення структури МВС. Мова про це йде в статті "Розгул криміналітету і турбулентність в суспільстві: чому після відходу Авакова злочинці побачили зелене світло", опублікованій виданням Realist.online.

"Відставка ексміністра Авакова похитнула ту останню колону, на якій трималася держава,яку безжально розхитує некомпетентністю влади, та й сама влада... Дебош криміналітету, замахи на держслужбовців і перспектива зростання криміногенної ситуації... Все те, про що говорили ще задовго до відходу Арсена Авакова з посади глави МВС, стало реальністю. Під Києвом стріляли в автомобіль першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра. Замах хоч і був дуже професійним, але не вдався. У Черкасах в кафе розстріляли кримінального авторитета, який помер в реанімації ", - йдеться в публікації.

Автор зазначає, що на криміногенній обстановці також значно позначилася деморалізація поліції і звільнення ключових керівників МВС.

- Нове керівництво МВС звільнило начальника кримінальної поліції Євгена Коваля і Руслана Марчука - главу департаменту стратегічних розслідувань - і криміналітет вже готовий йти на реванш. Заяви експертів про те, що нова команда МВС вкрай слабка, звучать все частіше, - підкреслює він.

У статті також вказується загроза переходу питань внутрішніх справ під часткове управління людей, що знаходяться поза законом.

- Наші джерела у фракції "Слуга народу" і зовсім допускають, що реванш криміналітету - це "програма мінімум" - зараз над державою повисла неабияка загроза перевороту. Всі дороги для захоплення влади криміналітету відкриті. Подейкують, що на загальних зборах депутатів із Зеленським будуть говорити і про необхідність повернути Арсена Авакова... його відставка була помилкою, враховуючи криміногенну ситуацію в країні. Адже на його місце гідного наступника не знайшлося, а якби й знайшлося - ОП його б просто не допустив (ну а навіщо тоді взагалі було зміщувати Авакова?), - підсумував автор.

Новини по темі: МВС Арсен Аваков