21 травня
Завантажити ще

Головлікар лікарні «Феофанія»: Водій Сергія Шефіра отримав вогнепальні поранення в область ніг

Головлікар лікарні «Феофанія»: Водій Сергія Шефіра отримав вогнепальні поранення в область ніг
Фото: Соколовская Инна / УНИАН

Водій першого помічника президента Сергія Шефіра отримав вогнепальні поранення в область ніг. Про це головний лікар київської клінічної лікарні «Феофанія» Ігор Семенов розповів на брифінгу, який транслював телеканал " Україна 24 ".

Семенов повідомив, що водія звати Олександр Іванько, в «Феофанію» його доставила швидка допомога.

- Згідно із законом ми не можемо говорити вам про діагноз, стан його стабільний, загрози життю немає, - розповів головлікар.

Чоловіка прооперували, зараз він знаходиться у відділенні інтенсивної терапії. Скільки саме куль потрапило в водія, Ігор Семенов розкривати не став, боячись нашкодити слідству.

Головлікар сказав, що Іванько доставили в «Феофанію», так як це була найближча лікарня і чоловік є співробітником Офісу президента. Сам Сергій Шефір на своєму брифінгу відзначав, що поранений - його особистий водій і працює у нього багато років. За інформацією Vesti.ua, Олександр Іванько отримав три вогнепальні поранення лівого стегна. Він 1963 року народження.

Audi 8 з Сергієм Шефір обстріляли близько 10:20 в Обухівському районі Київської області. Помічник президента не постраждав. Шефір зазначив, що їхав на службовому авто «Кварталу 95». Він є співзасновником компанії поряд з Володимиром Зеленським.

Володимир Зеленський заявив, що замах це "привіт" особисто йому. Він сказав, що не буде змінювати свій політичний курс, а навпаки, посилить боротьбу з криміналітетом і впливовими фінансовими групами. У правоохоронців є чотири версії замаху на Шефіра: в зв'язку з державною діяльністю, з метою тиску на вище керівництво держави, з метою дестабілізації політичної ситуації і версія з участю спецслужб іноземних держав. Розпочато кримінальне провадження за фактом замаху на умисне вбивство двох і більше осіб.