Завантажити ще

Андрій Єрмак - про замах на Сергія Шефіра: Цей виклик президенту і всім нам ми приймаємо

Андрій Єрмак - про замах на Сергія Шефіра: Цей виклик президенту і всім нам ми приймаємо

Замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра - це виклик Володимиру Зеленському та його команді. Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак.

- Замах на Сергія Шефіра - це виклик нашому президентові, а значить і нам всім. Ми цей виклик приймаємо, і будемо вирішувати будь-які проблеми тільки разом, - написав він у Фейсбуці.

Єрмак закликав поліцію та інші служби затримати нападника і покарати разом зі спільниками і замовниками.

- Ким би ви не були, ви будете відповідати. Ваші методи з нами не працюють, - заявив глава Офісу президента.

Андрій Єрмак зазначив, що багато років знає водія Сергія Шефіра як надійну і сильну людину.

Audi з Сергієм Шефіром та його водієм обстріляли близько 10:20 на дорозі в Обухівському районі Київської області, коли перший помічник президента їхав на роботу до Києва. Шефір не постраждав, а його водія поранило. Київська обласна прокуратура почала кримінальне провадження за фактом замаху на умисне вбивство двох і більше осіб.

Володимир Зеленський записав відео, в якому сказав, що повернеться до Києва відразу ж після виступу на Генасамблеї ООН. У Нью-Йорку президент перебуває разом з главою свого Офісу Андрієм Єрмаком і главою МЗС Дмитром Кулебою. Президент зазначив, що стріляли в його близького друга. Зеленський назвав замах привітом особисто йому і заявив, що не буде змінювати свій політичний курс, а навпаки, посилить боротьбу з "криміналітетом і впливовими фінансовими групами".

У правоохоронців є чотири версії замаху на Сергія Шефіра: в зв'язку з державною діяльністю, з метою тиску на вище керівництво держави, з метою дестабілізації політичної ситуації і замах з участю спецслужб іноземних держав.