12 червня
Завантажити ще

Борис Джонсон вперше підтвердив, що є батьком шістьох дітей

Борис Джонсон вперше підтвердив, що є батьком шістьох дітей
Фото: facebook.com/borisjohnson

Борис Джонсон підтвердив, що він є батьком шістьох дітей. Британські ЗМІ відзначили, що їх 57-річний прем'єр-міністр зробив це визнання вперше.

Журналістка програми TODAY на американському телеканалі NBC безпосередньо не питала політика про кількість дітей. Вона сама, як би уточнюючи, зазначила, що у політика їх шестеро. Джонсон заперечувати не став.

- Так. Це фантастика. Я часто міняю підгузки. Це велика робота, я вам це скажу, але мені це подобається, дуже подобається, - заявив британський прем'єр.

Британські ЗМІ відзначили, що раніше Борис Джонсон ухилявся від цього питання в інтерв'ю і на прес-конференціях.

Зараз Борис Джонсон одружений на Кері Саймондс і вони чекають своєї другої дитини. Первісток пари, син Вілфред, народився в квітні 2020 року.

Визнання Бориса Джонсона не прояснило, яка дитина Джонсона "зайва". За однією версією преси, у Джонсона є шестеро дітей: крім Уилфреда, це четверо дорослих дітей від колишньої дружини Марини Уілер і позашлюбна дочка від Хелсі Макінтайр. За іншою, у Джонсона - сім дітей, тому що перший раз він одружився на однокурсниці по Оксфорду Алегре Мостін-Оуен і у них є син Орландо.

Борис Джонсон став прем'єр-міністром Великобританії в липні 2019 року. До цього він був міністром закордонних справ (2016-2018) і мером Лондона (2008-2016).

Новини по темі: Борис Джонсон