Завантажити ще

В Україні почали з'являтися вакансії для фахівців із роботи з ChatGPT

В Україні почали з'являтися вакансії для фахівців із роботи з ChatGPT
Фото: facebook.com/openai.research

Через місяць після появи на просторах українського інтернету чат-бота зі штучним інтелектом ChatGP, в Україні вже почали з'являтися вакансії для фахівців з роботи з ним. Кандидатам пропонують від 9 до 120 тисяч гривень залежно від посади та компанії. Про це повідомляє " Економічна правда " із посиланням на портал вакансій Work.ua.

На 16 березня українські роботодавці розмістили на порталі 16 вакансій, кандидатам на які будуть потрібні навички роботи з ІІ. Їх пропонують у сферах маркетингу, реклами, ЗМІ, поліграфії, купівлі-продажу, управлінні персоналом. Наприклад, контент-менеджеру, який займатиметься SEO-оптимізацією карток товарів за допомогою ChatGPT, пропонують зарплату від 26 тисяч, 25-30 тисяч зможе заробити копірайтер, використовуючи ChatGPT для оптимізації процесів і написання текстів. Саму високу зарплату пропонують директору з маркетингу (40-80 тисяч) та менеджеру проектів (80-120 тисяч), які мають використовувати новинку технології для підвищення якості своєї роботи та продуктивності.

ChatGPT офіційно з'явився в Україні 18 лютого 2023 року. З того часу українці почали активно користуватися послугами чат-боту, який працює на базі штучного інтелекту. Чат-бот розуміє українську і може на ній відповідати. Однак спілкуючись з ним англійською, можна отримати більш розгорнуті та коректні відповіді. Українці з перших днів роботи бота почали активно закидати його різноманітними питаннями - від рецептів страв до прохань написати пісню. А видавництво "Ранок" взагалі використовувало ІІ для того, щоб створити першу в Україні книгу, написану не людиною. Штучний інтелект написав фантастичну історію "Хочу на Марс!" про колонізацію людьми Червоної планети Головний герой – дитина віком 5-6 років. Щоб історія вийшла повноцінною, цікавою та зрозумілою письменниця Мар'яна Горянська сформулювала кілька питань для ІІ, які спрямовували "автора". А дизайнер Олександр Ковалевський прикрасить книгу ілюстраціями.