Завантажити ще

У Києві поліцейські врятували цуценя від жорстокої власниці

У Києві поліцейські врятували цуценя від жорстокої власниці
Фото: t.me/UA_National_Police/10503

Київські правоохоронці вилучили у жінки тримісячне цуценя, з яким вона жорстоко поводилася. Рятівники собаку вилікували, а потім його забрав собі один із поліцейських. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Минулого місяця інспектори з протидії домашньому насильству Подільського управління поліції Києва Денис Матвієнко та Алла Вангородська-Кроткіх отримали виклик про конфлікт між сусідами. Розібравшись у ситуації, поліцейські збирались вже виходити, як в цей час у захаращеній кімнаті заявниці почули жалібне скавчання.

Посеред розкиданих речей, правоохоронці помітили маленьке цуценя, яке тремтіло, було знервоване та виглядало наляканим. На запитання, чому собака знаходиться в такому стані та чи належні тут для неї умови для проживання, жінка відповідати відмовилась. Проте від сусідів поліцейські дізнались, що власниця тварини постійно вчиняє сварки, знущається з собаки, прив’язує її до батареї та б’є. Не гаючи часу правоохоронці вилучили тварину та передали до ветеринарної служби для огляду та оцінки стану її здоров’я, а на киянку склали протокол.

У клініці у тварини діагностували важку інфекційну хворобу і повідомили, що відлік життя пішов на години. Лікарі допомогли швидко відшукати потрібну вакцину. Її придбав поліцейський зі своєю колегою. Тож собаку вдалося врятувати.

Однак за весь час рятування цуценяти Денис настільки до нього прив’язався, що коли дізнався про рішення суду і що собаку власниці більш не повернуть, вирішив забрати її собі. Тепер цуценя звати Боб.

Фото
Фото
16 Березня11:46