Завантажити ще

Трьох левів, народжених у миколаївському зоопарку, передають до реабілітаційного центру ПАР

Трьох левів, народжених у миколаївському зоопарку, передають до реабілітаційного центру ПАР
Фото: facebook.com/topchy.zoo

Миколаївських левів на ім'я Сімба, Герміона та Ілана, які народилися в місцевому зоопарку, передали на утримання до реабілітаційного центру Південно-Африканської республіки. Про це розповів у соцмережі директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчій.

- У вівторок, 11 січня 2022 року, наші три леви вирушили у довгу подорож до Південної Африки. 3,5-річну Герміону, що народилися в Миколаївському зоопарку, і майже 2,5-річних Сімбу та Ілану передали Благодійному Фонду «НЕЙТОН» для транспортування з метою постійного утримання в реабілітаційному центрі Сімбогна Гейм Парк (Південно-Африканська Республіка) у напіввільних умовах.

Він також зазначив, що «НЕЙТОН» - це міжнародна організація, яка займається покращенням умов довкілля та дикими тваринами, зокрема ведмедями та левами.

Фото
Фото
12 Сiчня15:54

Топчій зазначив, що основними причинами скорочення чисельності левів у природі нині є зміна клімату, хвороби та бездумна діяльність людини.

– Сьогодні екологи намагаються привернути увагу світової громадськості до проблеми збереження царя звірів, чисельність якого продовжує зменшуватись у дикій природі. І саме діяльність природоохоронних установ, у тому числі зоопарків, сприяє збереженню одного з найбільших хижаків планети, - зазначив він, побажавши левам доброї дороги та щасливого життя на історичній батьківщині.

У грудні у Вінницькому зоопарку з'явилися нові незвичайні голуби рідкісних порід. Раніше побачити таких птахів можна було лише на спеціалізованих виставках. Серед новачків - "німецькі шпаки" та голуби, яких називають "танцювальними лебедями".

Новини по темі: Тварини зоопарки