Завантажити ще

Блогер відтворив "Гру в кальмара" у реальному житті. Це коштувало йому 3,5 мільйона доларів

Блогер відтворив
Фото: кадр з youtu.be/0e3GPea1Tyg

Завдання відтворити найпопулярніший південнокорейський серіал Netflix " Гра в кальмара " взявся американський блогер MrBeast (справжнє ім'я - Джеймс Дональдсон). За словами чоловіка, на те, щоб втілити серіал у реальному житті, пішло 3,5 мільйона доларів. Відео реконструкції випробувань MrBeast опублікував на своєму YouTube каналі.

У грі взяли участь 456 осіб, які раніше не були знайомі одна з одною. У ній відтворили декорації та всі випробування. При цьому постріли замінили вибуховими пакетами, падіння в прірву стали убезпечити за допомогою поролону, а ножі для зйомок брали пластикові.

Був у грі та грошовий приз переможцю. Йому вручили 456 тисяч доларів. Ще деякі учасники спромоглися до $10 тисяч.

Що за серіал

"Гра в кальмара" - південнокорейський серіал у жанрі виживання, прем'єра якого відбулася 17 вересня на Netflix. Серіал у рекордні терміни посів перше місце в рейтингу платформи в 90 країнах, а продаж білих кед Vans зріс на 7800%.

Відповідно до сюжету тих, хто програв у змаганнях, вбивають. У Великій Британії та Бельгії вчителі повідомили, що діти влаштовують схожі ігри та б'ють переможених. У тому числі, в гру «Тихіше їдеш – далі будеш», за умовами якої вони мають завмирати, коли на них дивиться ведучий. Вчителі закликали батьків не дозволяти дітям дивитися серіал та влаштовувати ігри з його мотивів.