Ще кілька днів в Україні вируватиме антициклон з морозом, проте вже з понеділка, 26 січня, стане тепліше. Але поки що це протистояння буде відчутне у збільшенні хмарності, опадів та посиленні вітру. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко.
У п'ятницю, 23 січня, сніг та мокрий сніг пройдуть на заході, у південній частині, подекуди, слабко, на півночі та в центрі. На сході, північному сході - без опадів. Вітер завтра в Україні буде переважно південно-східний, помірний, часом рвучкий.
- Температура повітря вночі -6...-12, на півночі до -14, протягом дня -2...-7 градусів, у південній частині -1...+2, у Криму до +5 градусів, - йдеться у повідомленні.
У Києві 23 січня буде хмарно, є ймовірність невеликого снігу, поривчастий некомфортний південно-східний вітер. Пару днів побуде холодно, в межах -5-7 градусів, але ночі вже не сильно морозні. З понеділка повернеться до нас типова європейська зима - волога, вітряна й тепла.