Сьогодні, 28 березня відзначають День їжі на паличці та День бур'янів. В Україн свято - День географа. Віряни вшановують пам'ять преподобного Іларіона. До Нового року залишилося 278 днів.
28 березня в церковному календарі – день пам’яті преподобного Іларіона. Святий, який за свої благодіяння отримав від Господа дар дивотворення. Наприклад, коли була сильна посуха, то міг викликати дощ. А ще Іларіон зцілював хвороби і допомагав тваринам. Існує церковний переказ, який свідчить, що 754 року преподобний постраждав через напад на церкву. Тоді схопили його і деяких інших ченців, а потім відіслали на далекі острова. Були й ті, кого довго і сильно мучили.
Серед наших предків існувало чимало цікавих прикмет на цей день. Наприклад, дивилися, який сьогодні день: сороки сидять на верхівках дерев до тепла, іній та туман вранці означають, що буде великий урожай овочів, фруктів та злаків, почути глухий та тривалий грім — до великої кількості дощів в квітні, чайки протяжно співають — чекайте на ясну погоду наступного дня.
Цей день вважався сприятливим для того, щоб вирушити у довгу подорож. Також наші предки намагалися 28 березня завершити всі ті справи, які вони розпочали раніше.
Сьогодні іменини святкують Іларіон, Степан, Ілля, Лазар, Сава, Марія. Талісманом людини, народженої 28 березня, є рубін. Самоцвіт, який відомий людству ще від давніх часів. Рубін став каменем знаті і королів. Йому приписували зцілення хвороб нирок та печінки.
37 — після смерті Тиберія Калігула прибув до Риму й отримав від сенату найвищі повноваження.
1842 — у Львові відкрився театр Станіслава Скарбека, на той час третій за розміром у Європі.
1876 — японський уряд заборонив самураям носити мечі.
1930 — у Туреччині замість «грецьких» назв міст Константинополь і Ангора затверджені офіційні турецькі назви: Стамбул та Анкара.
1939 — після 2,5-річної облоги Франсіско Франко взяв Мадрид.
1979 — часткове розплавлення реактора АЕС Три-Майл-Айленд (штат Пенсільванія) стало найбільшою аварією в атомній енергетиці США.
1980 — Указом Президії Верховної Ради СРСР затверджено Положення про звання Народного артиста СРСР.
2004 — у ніч з 28 на 29 березня разом із переходом на літній час стартувала Громадянська кампанія ПОРА!
2008 — Українська Вікіпедія сягнула обсягу в 100 000 статей.