У Києві зафіксували погіршення якості повітря. Індекс забруднення підвищений у всіх районах окрім Голосіївського. Про це повідомили у пресслужбі міської військової адміністрації.
Показники стаціонарних пунктів моніторингу атмосферного повітря у столиці становлять:
проспект Європейського Союзу, 64-Г: загальний індекс якості повітря – 83 (високий рівень забрудненості);
вул. Щусєва, 20: загальний індекс якості повітря – 86 (високий рівень);
вул. Турівська, 28: індекс якості повітря - 78 (високий рівень забрудненості);
проспект Берестейський, 97: індекс якості повітря - 77 (високий рівень забрудненості);
вул. Китаївська, 22: індекс якості повітря - 55 (середній рівень забрудненості);
вул. Харківське шосе, 7/1: індекс якості повітря - 79 (високий рівень);
Архітектора Вербицького, 26: індекс якості повітря - 76 (високий рівень).
Як зазначили у відомстві, медики радять мешканцям столиці не виходити зайвий раз на вулицю та закривати вікна. Також рекомендується відмовитися від фізичної активності на відкритому просторі та пити більше води.
30 вересня в Україні бушувала пилова буря. Журналіст Коротко про з'ясовував, як довго це малоприємне природне явище докучатиме жителям України, наскільки воно небезпечне і як мінімізувати його наслідки.
3 жовтня рівень забрудненості атмосферного повітря у Києві був високим. Фахівці зафіксували підвищення концентрації завислих частинок (пилу). Імовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря стали пожежі в екосистемі Київської області та транскордонний вплив.
Цей веб-сайт використовує cookies для покращення взаємодії з користувачем під час відвідування веб-сайту. Користування веб-сайтом означає згоду з його політикою cookies