17 липня
Завантажити ще

До України йде антициклон, який принесе 30-градусну спеку

До України йде антициклон, який принесе 30-градусну спеку
Фото: KP.UA

У середу, 26 червня, в Україні опадів не передбачається. Натомість температура повітря місцями сягатиме 30 градусів тепла. Причиною такої погоди стане антициклон, який накриє Україну вже найближчим часом. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко.

- Лише скоса позирай, чи де не майне хвіст атмосферного фронту - там, можливо, щось зачепить дощем чи грозою. Ось так і буде увесь тиждень. 26 червня в Україні переважно сухо та сонячно. Лише у Карпатах та ввечері на  Сумщині, Полтавщині та Харківщині дощ, гроза місцями. У середу в Україні очікується +24+29 градусів, на півдні - до +30 градусів, - йдеться у повідомленні.

У Києві в середу буде сухо та сонячно, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +26 градусів. Надалі температура повітря підвищуватиметься, опади малоймовірні, лише на крайньому заході та в Карпатах можливі локальні дощі та грози.

  •  25 червня в Україні переважатиме підвищений атмосферний тиск. Зона потужного антициклону Bie з центром над Балтикою зумовить локальні грозові дощі на півночі, у центрі та на сході України. На сході України очікується сильний північний вітер, ймовірно, до штормових поривів.
  • 23 червня в Україні оголошували штормове попередження. Негода охопила більшість областей країни.