17 липня
Завантажити ще

У Львові дитячий центр, що транслював російську музику з нецензурною лексикою, попросив вибачення «за цей відстій»

У Львові дитячий центр, що транслював російську музику з нецензурною лексикою, попросив вибачення «за цей відстій»
Фото: facebook.com/parkururu

На вихідних у Львові в одному з парків  розваг з динаміків лунала російська музика з використанням ненормативної лексики. Відео з розважального дитячого комплексу у соцмережах розмістило видання VARTA1 з посиланням на місцеву жительку, що відвідувала парк разом із 10-річною сестрою. Заклад вже вибачився за інцидент. 

За даними авторки відео, вона відвідувала дитячий комплекс "Уруру" у неділю, 23 червня. При цьому на території комплексу «грала музика країни-агресора, причому з використанням ненормативної лексики».

- Це абсолютно неприпустимо і неприйнятно в дитячому закладі, де мають створюватися безпечні і сприятливі умови для дітей, — наголосила львів’янка. 

У парку вже відреагували на заяву дівчини, попросивши вибачення та запевнивши, що така ситуація сталася вперше і в останнє. 

- Ми провели службове розслідування… Працівник увімкнув канал з українськими піснями, а коли плей-лист закінчився, то автоматично перемкнувся на інший канал, і залунав цей дурнуватий трек. У звʼязку із напливом людей, працівник не зауважив та не зреагував. Тож відвідувачам довелось слухати цей відстій. Ще раз щиро просимо вибачення і обіцяємо, що більше у вас не вʼянутимуть вуха від пісень окупанта, - йдеться в повідомленні. 

У парку наголосили, що «роботу із колективом проведено, а працівник отримав догану».

  • 22 червня співак Андрій Данилко, який відомий своїм образом Вєрки Сердючки, відповів педагогу та мовознавиці Ірині Фаріон, яка дорікнула йому за виконання пісень російською мовою. 
  • 17 червня мовний омбудсмен Тарас Кремінь відреагував на одеський мовний скандал, коли блогерку вигнали із зали за її прохання говорити українською.