Завантажити ще

До конфлікту екс-військового та охорони Тищенка причетний поліцейський Києва, - правоохоронці

До конфлікту екс-військового та охорони Тищенка причетний поліцейський Києва, - правоохоронці
Фото: скріншот

До інциденту зі побиттям екс-воєнного підрозділу Kraken Дмитра Павлова у Дніпрі причетний діючий співробітник поліції Києва. Як повідомляє " Суспільне ", про це заявила заступник начальника відділу комунікацій головного управління Нацполіції міста Києва Ганна Страшок.

Йдеться про чоловіка у жилеті з написом "Поліція", який фігурував на відео. За словами Страшок, чоловік на відео є співробітником поліції Києва, який перебував у Дніпрі у відрядженні, де брав участь у проведенні слідчих дій.

- Після їхнього завершення правовийшов із приміщення на вулицю, став свідком конфліктних ситуацій між громадянами. Надалі до нього звернувся чоловік про скоєння злочину щодо його знайомої, у якої відібрали телефон. Співробітник поліції втрутився в інцидент, – повідомила вона.

Наразі триває службове розслідування для встановлення правомірності дій поліцейського. Слідчі дії, в яких брав участь правоохоронець, не мали жодного відношення до активістів та публічних осіб, які перебували у тому ж місці та були учасниками інциденту, наголошують у поліції. У поліції Дніпропетровщини зазначили, що місцеві правоохоронці не співпрацювали з Тищенком та не брали участі у проведенні обшуків.

Новини по темі: поліція Микола Тищенко