Завантажити ще

TikTok тестує новий додаток для обміну фотографіями, який може стати конкурентом Instagram

TikTok тестує новий додаток для обміну фотографіями, який може стати конкурентом Instagram
Фото: скріншоти Whee

TikTok запустить новий застосунок для обміну фотографіями. Материнська компанія платформи Bytedance без офіційного оголошення виклала в онлайн-магазин Google Play новий додаток Whee, схожий з Instagram. Про це повідомив засновник компанії APK Mirror виходець з України Артем Русаковський, пише ain.ua.

В описі додатку вказано, що він створений для обміну фотографіями лише з близькими друзями, які можуть коментувати та лайкати пости. Наразі в ньому є три сторінки - камера, стрічка та повідомлення.

Додаток поки що доступний для завантаження у 12 країнах, але відсутній у США. В Україні його поки що також не можна завантажити. Станом на 19 червня Whee завантажили з Google Play понад тисячу разів.

Китайська компанія не вперше "надихається" Instagram для створення своїх продуктів. У квітні з'явився додаток для обміну зображеннями TikTok Notes, який нині активно тестують в Австралії та Канаді.

Раніше президент США Джо Байден підписав закон, спрямований на запобігання доступу до TikTok та його використання на державних пристроях. У квітні 2022-го було ухвалено інший закон, який має змусити ByteDance продати додаток у США, або ж його заборонять на території країни. У відповідь представники компанії заявили, що не розглядають продаж додатку, і подали позов до федерального суду, щоб заблокувати закон про потенційну заборону.

Фото: скріншоти Whee

Фото: скріншоти Whee

Новини по темі: огляд соцмереж TikTok