13 липня
Завантажити ще

НМТ-2024: англійська мова стала найпопулярнішою серед випускників

НМТ-2024: англійська мова стала найпопулярнішою серед випускників
Фото: freepik.com

Найпопулярнішим предметом, який вибирали випускники під час проходження національного мультипредметного тесту, стала англійська мова. Найменше попит мали такі дисципліни, як фізика і хімія. Про це повідомила керівник Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко в ефірі всеукраїнського телемарафону.

- Англійська мова – безперечний лідер. Слідом за нею йдуть географія, біологія та українська література із досить високими показниками. На жаль, фізика та хімія залишаються непопулярними серед учасників, – повідомила Вакуленко.

За її словами, інші іноземні мови мали невисокий попит. Йдеться про німецьку, французьку та іспанську мови.

Випускники українських шкіл проходять Національний мультитест, який розпочався 14 травня та завершиться 25 червня. Під час тестування знання учасників перевіряються з трьох обов'язкових предметів – української мови, математики, історії України. Четверту дисципліну випускник обирає самостійно - іноземну мову (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика та хімія, українська література та географія. Додаткова сесія проходження НМТ відбудеться протягом 11 – 19 липня.

  • 22 лютого Міністерство освіти та науки України опублікувало календарний план національного мультипредметного тесту (НМТ) на 2024 рік. Результати основних сесій будуть доступними до 2 липня, а додаткових – до 26 липня.
  • Коротко Про писав, чим відрізняється НМТ-2024 від тих, які складали випускники у 2022 та 2023 роках, а також від ЗНО, яке раніше проходили їхні попередники.