Завантажити ще

Міносвіти затвердило календарний план національного мультипредметного тесту у 2024 році

Міносвіти затвердило календарний план національного мультипредметного тесту у 2024 році
Фото: freepik.com

Міністерство освіти та науки України опублікувало календарний план національного мультипредметного тесту (НМТ) на 2024 рік. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Тестування заплановане на основні сесії з 14 травня до 25 червня, а також на додаткові сесії з 11 по 19 липня. Крім того, передбачено два тимчасові періоди для реєстрації учасників НМТ. Основний період реєстрації, для участі в основних сесіях НМТ, буде відкрито з 14 березня до 11 квітня включно.

Зареєстровані учасники зможуть внести зміни до своїх даних до 15 квітня через персональний кабінет. Вони матимуть змогу вибрати інші предмети додаткового блоку або змінити місце проведення тесту в Україні чи за кордоном.

Під час додаткового періоду реєстрації (10-15 травня) буде доступна можливість реєстрації на НМТ для осіб, які з поважних причин не змогли це зробити в основний період. Також зможуть зареєструватись ті, кому відмовили в реєстрації в основний період. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

Зареєстровані учасники основних сесій НМТ зможуть завантажити запрошення із зазначенням дати, часу та місця тестування з 8 травня. Учасники додаткових сесій матимуть цю інформацію з 8 липня.

Результати основних сесій будуть доступними до 2 липня, а додаткових – до 26 липня. НМТ 2024 включає три обов'язкові предмети та один на вибір: українська мова, математика, історія України XVI-XXI століть та одна з іноземних мов, біологія, фізика, хімія, українська література чи географія.

Новини по темі: освіта Міноборони Протести