22 червня
Завантажити ще

Військових навчатимуть на симуляторах віртуальної реальності українського виробництва

Військових навчатимуть на симуляторах віртуальної реальності українського виробництва
Фото: t.me/ministry_of_defense_ua

Міністерство оборони України оголосило конкурс на розробку симуляторів для тренувань, навчання та симуляцій на основі технологій VR та AR (віртуальна та доповнена реальність). Як повідомляється в пресслужбі відомства, збір заявок триває до 20 червня 2024 року.

У конкурсі можуть брати участь готові комплексні технологічні рішення, ідеї створення програмного забезпечення та концепції для проведення навчань та підвищення кваліфікації

У відомстві наголосили, що підтримують напрямок інновацій та продовжують «шукати рішення для технологічної переваги над ворогом».

- Навчання – важлива складова у становленні воїна, тому воно має бути комплексне та максимально наближене до реальності. Ми готові підтримати розробників та задати потрібний вектор у  масштабуванні, - зазначила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Основні напрямки симуляторів: використання зброї, безпілотників, бронетехніки та іншого озброєння, тактична медицина, ситуаційна обізнаність тощо. Подати заявку та ознайомитися з детальними вимогами до подання можна за посиланням: https://forms.gle/VjcqKxM1SSeaKU326