13 червня
Завантажити ще

«Київавтодор» оголосив тендер на ремонт "втомленого" мосту Метро за 2 млрд грн

«Київавтодор» оголосив тендер на ремонт
Фото: Вікіпедія

Комунальна корпорація «Київавтодор» оголосила тендер на протиаварійні роботи на мосту Метро, який сполучає правобережну частину Києва з Русанівкою, Лівобережним масивом, Воскресенкою, Лісовим масивом та Гідропарком. Очікувана вартість робіт становить понад 2 млрд грн, йдеться на сайті Prozorro. 

Наразі триває подання тендерних пропозицій, кінцевий строк – 11 червня. Сам тендер відбудеться 12 червня. Строк виконання протиаварійних робіт на мосту Метро – до 31 грудня 2026 року.

Мостом пролягає Святошинсько-Броварська лінія Київського метрополітену. Ще у грудні 2023 року в КМДА запевняли, що попри чутки ремонт мосту не вплине на роботу метрополітену. "Червона" гілка працюватиме у штатному режимі

  • 19 грудня 2023 року голова постійної комісії Київради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Андрій Вітренко заявив, що міст вже два роки перебуває у «втомленому» стані. За його словами, лише у 2023-му із бюджету виділили кошти на його капітальний ремонт або взагалі будь-які ремонтні роботи. 
  • Фраза про "втомлені" мости стала мемом завдяки меру Києва Віталію Кличку.  У 206 році він заявив, що Шулявський міст обвалився, бо "втомився від часу".

 

Новини по темі: міст "Київавтодор"