Завантажити ще

29 травня вимкнень світла не прогнозують - "Укренерго"

29 травня вимкнень світла не прогнозують -
Фото: facebook.com/npcukrenergo

У середу, 29 травня, національна енергетична компанія "Укренерго" не прогнозує планових стабілізаційних відключень світла в усіх регіонах України. Про це повідомила пресслужба компанії. Водночас якщо будуть якісь зміни в українській енергосистемі, то "Укренерго" поінформує громадян про нові обмеження для побутових чи промислових споживачів.

28 травня також не було застосування лімітів споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України. Усе завдяки тому, що з ремонту вийшов енергоблок на одній з АЕС. Імпорт заплановано з п'яти країн.

  • Після кількох масованих обстрілів РФ по енергосистемі України "Укренерго" вимушене було запровадити контрольовані аварійні відключення світла в усіх регіонах України. Компанія ввела аварійні вимкнення з 14 травня.
  • 22 березня Росія почала новий етап масованих обстрілів української енергетики. Тоді окупанти випустили 88 ракет і 63 "шахедів", що стало найбільшою атакою на енергосистему за час війни. Зокрема росіяни вдарили по ДніпроГЕС.