23 червня
Завантажити ще

У Львові народилася справжня дівчинка-богатирка – вона важить понад 5,5 кг

У Львові народилася справжня дівчинка-богатирка – вона важить понад 5,5 кг
Фото: facebook.com/1tmolviv?locale=uk_UA

У лікарні святої Анни Першого медоб’єднання Львова з’явилась на світ справжня богатирка  - Злата важить понад 5,5 кг і має зріст 60 сантиметрів. Як повідомили у пресслужбі медустанови, вона народилась у сім’ї 24-річної Христини та 25-річного Тараса Артишоків із села Кротошин Львівської області.

Це перша вагітність Христини. Перейми у неї почались на 41-му тижні вагітності. Спочатку акушери-гінекологи планували пустити Христину в природні пологи, однак  обстеження показало, що дитина значно більша і перевищує розмір пологових шляхів. Зваживши всі "за" і "проти", лікарі ухвалили рішення про проведення кесаревого розтину.

Дівчинка з’явилася на світ 20 травня. Її вага при народженні становила 5550 грамів, а зріст - 60 сантиметрів.  

- Малюки з великою масою тіла становлять близько 6-10% від загальної кількості новонароджених в лікарні. Але Злата своїми богатирськими вагою і зростом здивувала навіть бувалих акушерів-гінекологів, - наголосили в лікарні.

Злата - перша дитина в сім'ї. Фото: facebook.com/1tmolviv?locale=uk_UA

Злата - перша дитина в сім'ї. Фото: facebook.com/1tmolviv?locale=uk_UA

  • Раніше повідомлялось, що у 2023 році найпопулярнішими іменами були Анна, Анастасія, Єва, Марія, Юлія, Олександр, Артем, Дмитро, Іван, Максим, Роман. Серед рідкісних імен - Аврора, Валі, Ванесса, Власта, Варфоломій, Вільям, Йосип-Франциськ, Кий, Рувим, Северін. 
  • У грудні у Рівненському перинатальному центрі жінка народила 17-ту дитину. Народився хлопчик.