23 травня
Завантажити ще

На Рівненщині 44-річна жінка народила 17-ту дитину

На Рівненщині 44-річна жінка народила 17-ту дитину

У Рівненському перинатальному центрі жінка народила 17-ту дитину. В сім'ї вже підростають вісім хлопчиків та вісім дівчаток. І ось знову поповнення - народився хлопчик. Про це повідомили на Facebook-сторінці перинатального центру.

- У нас трапилась дуже гарна подія. В нашому закладі жінка народила 17-ту дитину. В сім’ї восьми хлопчиків та восьми дівчаток наразі народився дев’ятий хлопчик, - йдеться у повідомленні.

Як повідомила у коментарі ZAXID.NET головна лікарка медзакладу Вікторія Єнікеєва, жінка народжувала природним шляхом. Наразі з нею та новонародженим хлопчиком все добре. Малюк з'явився на світ у неділю, 3 грудня.

За словами Вікторії Єнікеєвої, вага новонародженого хлопчика – 3 кг 960 грамів, а зріст – 55 см. Його матір – мешканка Рівненського району, їй 44 роки. Вагітність у неї протікала добре, це вже дев’ята дитина, яку жінка народила в обласному перинатальному центрі.

Але для Рівненщини наразі це не рекорд. У лютому цього року в цьому ж перинатальному центрі 43-річна жінка народила 18-ту дитину і зізналася журналістам, що готова народжувати ще.