Завантажити ще

В миколаївському зоопарку відсвяткували день народження левів Ланка та Лоли

В миколаївському зоопарку відсвяткували день народження левів Ланка та Лоли
Фото: facebook.com/nikolaevzoo

Напередодні, 25 травня, у миколаївському зоопарку відсвяткували день народження двох левів -  самця Ланка та самиці Лоли, яким виповнюється по 8 років. На честь свята співробітники влаштували показову годівлю для всієї "царської" родини, а відвідувачі мали змогу поспостерігати за поведінкою левів. Про це йдеться на Facebook-сторінці звіринця.

Народилися леви вони в Південній Африці. Миколаївському зоопарку їх подарувала приватна особа з Києва у жовтні 2016 року.

- Наші іменинники - контактні та ласкаві тварини до співробітників, добре впізнають тих людей, які за ними доглядають. Живуть вони справжнім левиним прайдом, разом з ними проживають їх діти - Кім та  Кора, які народилися 24 листопада 2021 року, - йдеться у повідомленні.

Іменинник Ланк є справжнім вожаком прайду, але його син Кім при розподілі їжі намагається заявляти про свої права. Попри те, що Ланк та Лола виховувалися з місячного віку людьми, вони все ж таки не стали «плюшевими іграшками».  Це справжні хижаки з природніми інстинктами.

У зоопарку облік левенят, народжених у звіринці, ведуть з 1974 року. Відтоді в миколаївському зоопарку народилося 144 левеняти.  Один із перших досвідів штучного вигодовування левенят був описаний  зоотехніком зоопарку Людмилою Нічиковою у 50-х роках XX сторіччя.

Новини по темі: Тварини зоопарки леви