Завантажити ще

У Vivat опублікували імена співробітників, які загинули під час удару по друкарні у Харкові

У Vivat опублікували імена співробітників, які загинули під час удару по друкарні у Харкові
Фото: facebook.com/sergey.polituchiy

У День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження генеральний директор видавництва Vivat Юлія Орлова оголосила імена семи співробітників друкарні Factor Group of Companies, які загинули під час удару по Харкову 23 травня. Відповідну посаду вона опублікувала у своєму Фейсбуці.

- Сьогодні День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження. Для Factor Group of companies це було велике радісне свято, але зараз у нашій поліграфічній родині є горе, - написала Орлова.

У своєму посту директор видавництва закликала запам'ятати імена колег, яких убили російські окупанти: Храпіна Тетяна, друкар-утискувач; Строгий Роман, машиніст приклеювальної машини; Риженко Світлана, брошувальник; Курасова Ольга, машиніст швейних машин та автоматів; Нінадовська Олена, машиніст швейних машин та автоматів; Мінаєва Ганна, машиніст комплектуючої машини; Шило Дмитро, брошувальник.

  • Вдень 23 травня російські війська завдали ракетного удару по Харкову, використавши ракети С-300. У місті сталося 15 вибухів, і у друкарні "Фактор-Друк", де випускаються книги різних українських видавництв, спалахнула пожежа. Жертвами російської атаки стали 7 людей, котрі були співробітниками цього підприємства.
  • Президент Володимир Зеленський повідомив, що під час російського удару по друкарні «Фактор-Друк» у Харкові згоріли 50 тисяч книг. Також голова держави особисто відвідав Харків та побував на місці знищеного підприємства.
  • Власник поліграфічного комбінату "Фактор-Друк" Сергій Політучий заявив, що удар по друкарні "Фактор-Друк" зменшить потужність книговидавничої галузі на 30-40%. За його словами, усі сукупні потужності друкарень України вже не можуть забезпечити потреби видавництв.
Новини по темі: Новини Харкова загиблі