Завантажити ще

Вночі росіяни вдарили чотирма ракетами по Харкову та району

Вночі росіяни вдарили чотирма ракетами по Харкову та району
Фото: скрін відео t.me/prokuratura_kharkiv/16351

Близько першої години ночі 25 травня росіяни завдали чотири ракетних удари по Харкову та Харківському району. За попередньою інформацією, російська армія вдарила балістичними ракетами типу С-300. Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.

У Слобідському районі одне влучання зафіксоване по будівлі ліцею, інше - в промисловій зоні. У результаті пошкоджені 15 приватних автомобілів та фасад 9-ти поверхового житлового будинку. У Харківському районі два влучання сталися на відкритій місцевості. На щастя, травмованих немає.

Наразі на місці працюють прокурори та слідчі поліції, вони фіксують воєнні злочини РФ. Розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 438 КК України.

  • Вдень 23 травня російська армія атакувала Харків ракетами С-300. У місті пролунало 15 вибухів, виникла пожежа у типографії "Фактор-Друк", де друкуються книжки багатьох українських видавництв.
  • Під час удару по друкарні загинуло 7 співробітників. Чотирьох людей ідентифікували за зразками ДНК, повідомив керівник слідчого відділу поліції Харківщини Сергій Болвінов. Загинули друкарка, дві машиністки та укладальник-пакувальник.