Завантажити ще

Ведмедя Михайла з притулку "Домажир" перевезли до Німеччини

Ведмедя Михайла з притулку
Фото: facebook.com/BearSanctuaryDomazhyr

Ведмідь Михайло, який у ведмежому притулку "Домажир", що на Львівщині, жив з листопада 2023 року, нарешті поїхав у свій постійний дім - до Німеччини. Про це повідомили на Facebook-сторінці притулку.

- Кілька тижнів тому ми повідомляли, що незабаром ведмедя Михайла перевезуть у його новий дім до Німеччини. Вчора цей день нарешті настав! - йдеться у повідомленні.

Михайло був тимчасовим мешканцем притулку. Він прибув сюди наприкінці листопада 2023 року. Ведмідь дуже добре адаптувався та досяг значного прогресу. Вчора, 21 травня, Михайло був перевезений до свого нового дому, - партнерів з STIFTUNG für BÄREN у проєкті Worbis у Німеччині.

Перед початком  своєї довгої подорожі Михайла помістили у спеціальну транспортну машину. Працівники притулку зазначають, що доглядати за ним було вкрай приємно.

  • На гірських маршрутах поруч із українсько-румунським кордоном з’явилося багато ведмедів. Тож туристам слід бути вкрай обачними, адже така зустріч може закінчитися плачевно. 
  • На території Ясінянської філії Карпатського лісового офісу (Закарпатська область) ведмеді розтрощили пасіку та виїли увесь мед. Також пошкодили деякі дерева.