Завантажити ще

На Work.ua з'явився розділ вакансій із бронюванням від мобілізації

На Work.ua з'явився розділ вакансій із бронюванням від мобілізації

Сервіс пошуку роботи Work.ua створив окремий розділ з вакансіями із бронюванням працівників від мобілізації. Про це повідомляється у релізі на сайті компанії.

- На Work.ua зʼявився окремий розділ, а також фільтр з вакансіями, у яких вказано, що компанія бронює працівників. Тепер ви легко зможете знайти такі пропозиції роботи й швидко відгукнутися на них. Зараз знаходити співробітників важко всім роботодавцям, зокрема й підприємствам, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності українців. Однак таким компаніям держава надає можливість бронювати працівників, і це може бути додатковою перевагою для кандидатів під час пошуку роботи. Саме тому ми зробили доступною опцію вказувати у вакансії, що компанія бронює працівників на конкретній посаді, - пояснили у Work.ua.

Наразі у розділі «З бронюванням працівників» знаходяться близько 1500 вакансій, більшість із яких у сферах "робочі спеціальності, виробництво", "логістика, склад, ЗЕД" та "роздрібна торгівля". 

Фото: work.ua

Фото: work.ua

  • Під час воєнного стану працівники критично важливих підприємств, органів державної влади можуть бути заброньовані від мобілізації. 
  • 17 травня Кабінет міністрів вніс зміни до Порядку бронювання військовозобов'язаних. Працівники критично важливих підприємств електроенергетики, вугледобувної, паливної та нафтопереробної промисловості (ПЕК) та ІТ будуть бронюватися без обмежень.
Новини по темі: Мобілізація