Завантажити ще

Укренерго скасувало відключення світла з 11:00 до 17:00 21 травня

Укренерго скасувало відключення світла з 11:00 до 17:00 21 травня
Фото: t.me/dtek_ua

Укренерго скасувало заплановані відключення світла у всіх областях України з 11:00 до 17:00 21 травня. Про це повідомили в телеграм-каналі компанії.

- Наразі, з 11:00 до 17:00 Диспетчерський центр «Укренерго» скасував обмеження споживання в усіх областях. Це стало можливим завдяки зменшенню хмарності в усіх регіонах. Промислові та дахові сонячні електростанції збільшили обсяги виробництва, відповідно – дефіцит в енергосистемі зменшився. Також українська енергосистема на запит оператора енергосистеми Польщі зараз приймає надлишки електроенергії з цієї країни, - розповіли в Укренерго.

Компанія попросила перенести заплановане на вечір чи на ніч користування енергоємними приладами на ці денні години. Увечері графіки погодинних відключень будуть діяти в усіх регіонах України для побутових та промислових споживачів з 17:00 до 24:00.

  • Україна повернулася до графіків відключень світла 14 травня через ракетні удари Росії з 22 березня по 8 травня. Під час цих атак було пошкоджено всі великі теплові- та гідроелектростанції. Увечері 20 травня Укренерго попередило про те, що 21 травня графіки погодинних відключень будуть діяти впродовж доби по всій території України для промислових та побутових споживачів. Уночі та вранці 21 травня графіки погодинних відключень діяли в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів з 00:00 до 11:00.
  • Відключення світла у побутових споживачів, що розпочалися 14 травня, можуть тривати до серпня-вересня. Таку оцінку висловив радник прем'єр-міністра України, член наглядової ради Укренерго Юрій Бойко.