12 червня
Завантажити ще

Батьки вбитого у Київському фунікулері підлітка прийшли на ток-шоу Суханова “Говорить вся країна”

Батьки вбитого у Київському фунікулері підлітка прийшли на ток-шоу Суханова “Говорить вся країна”

З батьками вбитого у Київському фунікулері підлітка Максима Матерухіна зв'язувалася матір підозрюваного і пропонувала допомогу в організації похорон. Про це розповіли батьки хлопця на ток-шоу Олексія Суханова "Говорить вся країна”.

- Майже одразу після вбивства нам надіслали у вайбері повідомлення: “Вас турбує мама Артема. Мене звати Людмила Володимирівна. Прийміть, будь-ласка, щирі співчуття з приводу трагедії, яка, на жаль, сталася для всіх нас. Ми готові допомогти вашій родині у вирішенні питання щодо поховання. Готові до діалогу”. Я одразу не зрозумів, хто це написав, думав, що, може, мати якогось однокласника пропонує допомогу, але за кілька днів ми все ж таки зрозуміли, хто це був, - розповів батько Максима.

Матір вбитого хлопця згадала, як дізналася про смерть старшого сина. Жінці зателефонував друг Максима, коли той ще був живий.

- Першим мені подзвонив друг сина, він сказав: "Тьотя Іра, приїжджайте швидше до фунікулера, бо Максиму погано, його побили". Я кажу: "Дай йому трубку", а він відповів, що син не може розмовляти, бо в нього порізане горло. Я швидко викликала таксі, і мені знову подзвонили. Це вже була швидка, тоді мені вперше сказали, що він помер. Я так сильно почала кричати в тому таксі, я не вірила у дійсність, бо цього просто не може бути. Коли мій чоловік зайшов до фунікулера, тіло Максима вже забирали відповідні служби, - каже мати підлітка.

Випуск шоу "Говорить вся країна” за участі батьків Максима Матерухіна та друзів, які були з ним на момент вбивства, вийде на каналі "1+1" у понеділок, 29 квітня, о 19:30. У випуску покажуть повне відео із камер спостережень, що зафіксували вбивство.