Завантажити ще

Матір вбитого у фунікулері підлітка розповіла, що він хотів вступити до лав ЗСУ

Матір вбитого у фунікулері підлітка розповіла, що він хотів вступити до лав ЗСУ

Вбитий у київському фунікулері 16-річний підліток Максим Матерухін після повноліття планував вступити до знаменитої Третьої штурмової бригади у складі ЗСУ. Про це розповіла мати хлопця в коментарі "ТСН".

- Діти їхали у вагончику фунікулера, він почав чіплятись спочатку до жінок. Потім – до хлопців з компанії мого сина. У сина він спитав про те, чи готовий він піти захищати державу. Син відповів, що коли прийде час, то готовий. Раніше син поділився зі мною тим, що після того, як йому виповниться 18 років, то хоче потрапити у Третю штурмову бригаду. Він насправді це планував і хотів цього, - розповіла Ірина Матерухіна.

За словами жінки, Максим мріяв про кар'єру футболіста і в цьому році планував заключати контракт. Мати вбитого підлітка хвилюється, що її сім'ї можуть погрожувати, оскільки підозрюваний у вбивстві працює в Управлінні державної охорони України.

- В мене є ще син, якому 9 років. Я боюсь за нього. Я не знаю, наскільки чоловік, який вбив сина, впливовий, які у нього зв’язки, який він крутий чи блатний, скільки у нього грошей. Я хочу, щоб його посадили, хочу, щоб він був покараний, - розповіла жінка.