Завантажити ще

Поляки після місяців протестів розблокували всі пункти пропуску на кордоні з Україною

Поляки після місяців протестів розблокували всі пункти пропуску на кордоні з Україною
Фото: dpsu.gov.ua

Зранку в понеділок, 29 травня, польські фермери припинили блокувати рух вантажівок перед пунктом пропуску «Гребенне – Рава-Руська». Отже наразі українсько-польський кордон розблоковано повністю. Про це повідомили Державна прикордонна служба та міністр агрополітики Микола Сольський.

- Висловлюємо вдячність польському Міністерству за конструктивну роботу з розблокування кордону. А також галузевим асоціаціям обох країн. Переговори, які тривали, були нелегкими, але головне, що ми маємо результат, - відзначив міністр.  

Переговори між міністерствами та асоціаціями продовжуватимуться і надалі. Сторони домовилися щомісяця обмінюватися цифрами щодо транзиту сільськогосподарської продукції, щоб контролювати ситуацію. Наступна зустріч запланована на 7 травня, на ній обговорять умови співпраці влітку. 

Водночас згідно з повідомленням польської сторони, на в’їзд до Польщі не пропускатимуть вантажівки, які переміщують зернові культури. За даними ДПСУ, даний вид вантажу може слідувати по території Польщі виключно в режимі транзиту.

Новини по темі: Польща Кордон блокування