Завантажити ще

У Миколаївському зоопарку за два місяці народилися лама, поні та верблюд

У Миколаївському зоопарку за два місяці народилися лама, поні та верблюд
Фото: facebook.com/nikolaevzoo

У Миколаївському зоопарку розповіли про малюків копитних тварин, які тут нещодавно з'явилися. Це дівчинка-лама, поні від тата-"переселенця" та хлопчик-верблюд. Дитинчат вже можуть побачити відвідувачі, кажуть у зоопарку.

Дуже мила «плюшева» самочка лами (Lama glama) на ім’я  Нонна народилась у Миколаївському зоопарку 2 лютого. Маму дитинчати звуть  Балерина, тата - Клим. Одразу після народження маленьку ламу з мамою відділили від основної групи у приміщенні "верблюжатника", щоб тваринам було спокійніше. А коли маленька Нонна підросла, а також  з настанням тепла родину лам перевели у великий вольєр, що знаходиться поруч з літнім вольєром для жирафів. Цей вольєр, що був обладнаний нещодавно, має велику площу, природну рослинність і природний ґрунт.

22 березня у зоопарку народився вороно-рябий жеребчик поні шетландського (Equus ferus caballus). Мама дитинчати - Попелюшка, а тата звуть Валет. Валет  - це поні-"переселенець", його привезли у травні 2022 року з села Посад-Покровське Херсонської області. У цей час там точились активні бої. Родину поні разом із малюком можна  побачити у вольєрі, що знаходиться праворуч від вольєра для верблюдів.

У групі двогорбих верблюдів (Camelus bactrianus) також поповнення. 4 квітня у верблюдиці на ім’я Зайтуна народився малюк, це самець. Тато новонародженого - Султан. На декілька днів після народження верблюденя разом з матір’ю перевели до приміщення, де тепліше і затишніше, але зараз малюка вже можна побачити у вольєрі на свіжому повітрі. 

Фото
Фото
24 Квiтня18:53