13 червня
Завантажити ще

У Києві та Миколаєві відкривати пляжний сезон не будуть, а в Одесі - лише окремі пляжі

У Києві та Миколаєві відкривати пляжний сезон не будуть, а в Одесі - лише окремі пляжі
Фото: ukrinform.ua

Літо не за горами, а отже, незабаром і початок пляжного сезону. Третій рік поспіль українці зустрінуть його в умовах війни. Де цьогоріч планують відкривати пляжі, повідомили у місцевих адміністраціях.

За інформацією КМДА, у столиці не планують відкривати пляжний сезон. Містянам рекомендують утриматися від відвідування пляжів з міркувань безпеки, аби  уникнути масового скупчення людей, оскільки це ускладнить доступ до укриттів і сховищ під час повітряної тривоги. Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Буде закритим для відвідування влітку морське узбережжя і в Миколаївській області через замінованість узбережжя й обстріли. Втім, планується відкрити доступ до лиманів та інших водойм, де можна безпечно відпочивати. Про таке повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у коментарі для "Укрінформу".

А от в Одесі планують влітку відкрити для відвідування деякі пляжі. Таким чином, місто може стати єдиним на морському узбережжі, де дозволять купатися. Для громадян будуть доступні лише ті території, які пройдуть перевірку військових, рятувальників та представників влади. Про це в ефірі "Суспільне. Студія" розповів перший заступник голови Одеської ОВА Олександр Харлов. У разі відкриття пляжів, за словами Харлова, працівники поліції та муніципальної варти контролюватимуть, щоб люди не відвідували території, які фахівці не визнають безпечними для відпочинку.

  • Минулого року перед відкриттям пляжів Одеська ОВА заявила, що пляжі мають бути безпечними для відвідувачів. Це було головним критерієм вибору місць, де дозволили відпочинок.
  • У 2022 році у курортному селищі Коблєво Миколаївської області на пляжі підірвалися на міні двоє людей.